O nas

« wróć

 

Nasza misja

Jako jedna z pierwszych na polskim rynku firm działających z myślą o niesłyszących i niedosłyszących, od samego początku realizujemy swoją politykę w zgodzie z takimi zasadami jak zaangażowanie, profesjonalizm i troska o zadowolenie pacjenta. Dla Emiton najważniejszy jest człowiek, dlatego też w swojej ofercie posiadamy bezpłatne badania słuchu oraz poradnictwo. Każdy, kto boryka się z niedosłyszeniem, może przyjść do jednej z trzech poradni, zbadać swój słuch i uzyskać fachową poradę dotyczącą kompensowania ubytków słuchu. Dla pacjentów posiadających trudności z poruszaniem się, świadczymy także bezpłatne wizyty domowe. 

Dobieranie aparatu

Wiemy, jak trudna jest decyzja o zakupie aparatu słuchowego, dlatego oprócz przeprowadzania szeregu specjalistycznych badań, konsultacji i licznych porad w zakresie wyboru właściwego sprzętu, dajemy pacjentom możliwość wypożyczenia aparatu.

W swojej ofercie posiadamy aparaty zauszne i wewnątrzuszne.

Nasi specjaliści

By ciągle podnosić swoje kwalifikacje i jakość świadczonych usług, uczestniczymy w licznych kongresach oraz sympozjach naukowych, zarówno w Polsce jak i za granicą. W skład naszej wykształconej kadry wchodzą specjaliści z zakresu audiologii, foniatrii, laryngologii i psychiatrii. 

Gdzie jesteśmy? 

Na początku istnienia firmy Emiton mieściliśmy się w jednym mieście. Dziś posiadamy 26 placówek w całym województwie łódzkim. Nieustannie rozwijamy się, by każdy, kto potrzebuje naszej pomocy, mógł na nią liczyć. Dzięki zaangażowaniu w tworzeniu marki Emiton, posiadamy nowoczesne i profesjonalne salony protetyki słuchu. Zapraszamy do współpracy!

znajdź najbliższe centrum